Moje ulubione gry na iPada i iPhone'a

Reaktywacja

Reaktywacja

Od ostatniego wpisu na tym blogu minęło ponad 1.5 roku. Niestety, pierwotny plan aby solidnie i regularnie recenzować to co pojawia się na iOSa okazał się dla dwóch zapracowanych czterdziestolatków z rodzinami na głowie zbyt ambitny. Cubituss spala nadmiar czasu i energii na Zagraconych, ja zająłem się innymi projektami i tematami. A iGranie podryfowało bez sternika w cyfrowy niebyt.

Mimo to wciąż ktoś doda nas na fejsie, developerzy piszą do nas maile o swoich grach, gugiel analityk pokazuje że wciąż ktoś tu zagląda. A ja – bo to chyba najistotniejsze – wciąż gram na iphonie i znajomi nadal kojarzą mnie z grami – prywatnie i zawodowo.

„Ziom, w co tam teraz ciśniesz…?”. Powrót do pisania tutaj to gest w ich stronę – chociaż zrobię to w zmienionej formie.

Nie obiecuję śledzić na bieżąco tego co wychodzi, nie obiecuję pisać o grach typu „spoko-ale-po-godzinie-skasowałem”. Nie będę komentował wielkich tytułów, nowości i plotek. Po prostu nie mam na to czasu.

Będę pisał nieregularnie ale konkretnie – tylko o tym, co naprawdę polecam. O tym co przeszło mój wewnętrzny proces selekcji. O tym co hula u mnie przynajmniej kilkanaście godzin, co mam ochotę wymaksować, czego nigdy nie kasuję i na co byłem gotowy wydać extra hajs w opcji IAP. Bez lipy i podjarki pierwszym kwadransem grania. Stąd nowy tytuł tej strony : Moje ulubione gry na iPhona i iPada.

Jeśli zgadzasz się z moimi ocenami i jesteś ciekawy w co jeszcze pizgam na moim smartfonie – zapraszam od czasu do czasu do lektury.

Pozdrawiam

M.

 

Copyright (c) iGranie.com 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoja ocena